(067) 86-79-709
(067) 51-66-523
(050) 15-16-221
UA RU
5

Фасади

DIOLINI ПРОПОНУЄ підібрати і придбати різноманітне наповнення для кухні від різних виробників, а також демонструє її в салоні.

Магніт

Магнітна плівка в алюмінієвій рамці – це унікальна розробка, яка придає кухні ексклюзивності. Можна надрукувати будь-які зображення і змінювати дизайн кухні хоч кожного дня.

Патина

Патинові фасади з рамкового профілю МДФ додають старовини, теплоти та затишку кухні.

Дерево

Для прихильників натурального дерева на кухні представлено фасади, які виготовлені з найкращої деревини : бука , дуба і вільхи .

Плівка

Такі меблеві фасади імітують будь-які текстури: дерево, камінь або пластик На ринку представлено різноманіття фрезерування, кольору та текстур.

Імітація дерева

Особливістю цієї ДСП є імітація натуральної деревини з вираженою структурою дерева.  Ідеальний матеріал для фасадів кухні, корпусних меблів та шаф-купе.

Скло

Багата палітра кольорів скла та алюмінієва рамка зроблять кухню індивідуальною та ексклюзивною. Відмінною рисою таких фасадів є їх вологостійкість.

Шкіра

Регенерована шкіра знайшла своє місце й на кухні. Цікаве покриття зробить кухню красивою, затишною і естетично привабливою.

Акрил з імітацією скла

З першого погляду, важко повірити, що це не скло. Віддзеркалення світла від поверхні підкреслює його відмінні риси. Фасад є стійкий до розбивання та подряпин.

ДСП з імітацією

Фасад, виконаний з ДСП, матиме унікальний дизайн та поверхню, яка не тільки милуватиме око, а й відчуватиметься на дотик. Тиснення, глибокі пори і унікальний відбиток, створюють своєрідний 3D ефект.

Дерево

Для виготовлення фасадів з натурального дерева використовують сорти деревини з вільхи, бука і дуба. Поверхня дерева покривається лаком.

Шпон

Меблеві фасади, які покриті натуральним шпоном з різних цінних порід дерева, наділять вашу кухню презентабельним виглядом.

Акрил

Неповторний дизайн, сміливі рішення в інтер’єрі кухні можливі із фасадами з акрилу. Вони є міцні, сучасні та модні, тож тішитимуть усіх ще довгі роки.