(067) 86-79-709
(067) 51-66-523
(050) 15-16-221
UA RU
1

Стільниці

DIOLINI ПРОПОНУЄ підібрати і придбати різноманітне наповнення для кухні від різних виробників, а також демонструє її в салоні.

Egger

Виробляються із спеціального вологостійкого ДСП, а поверхня покривається плівкою ламінації. Товщина стільниць зазвичай становить 28 або 38 мм. Вони є міцні, якісні та мають великий вибір кольорів.

Посилання на сайт

Egger

Стільниці виконані з бездоганних матеріалів, тому привертають споживача своєю приємною на дотик поверхнею та красивим зовнішнім виглядом.

Посилання на сайт

Kastamonu Technotop

Виробляються із вологостійкого ДСП та пластику, який застосовується на поверхні стільниці, а також є нижній вологостійкий шар, що захищає її від води. Крім того, поверхня легко чиститься, має високу стійкість до подряпин, високих температур, пару, води та інших термічних і механічних впливів.

Посилання на сайт

Luxeform

Чудова стільниця для кухні. Завдяки асортименту колекції декорів , задовільнить найвибагливіший смак. Ви можете підібрати стільницю в уні - декорі, декорі під камінь, деревному або фантазійному декорі і Ваша кухня кардинально змінить зовнішній вигляд .

Посилання на сайт

Krono

Стільниці виготовляються на базі деревостружкових плит, за технологією постформінг. Вони стійкі до високої температури, ультрафіолетового випромінювання , водяного пару,  до подряпин, ударів, стирання та ін.

Посилання на сайт

FAB

Стільниці з ДСП високої щільності , які облицьовані, неймовірно красивими і стійкими до інтенсивних навантажень, пластиком. Вони вологостійкі, не виділяють технологічний запах та гігієнічні. «FAB» - дух Італії в кожному міліметрі!

Посилання на сайт

Arpa

Стільниці виготовлені з вологостійкого ДСП,а в якості захисного покриття використовується традиційна ламінат-плівка з декорованого паперово-шаруватого виду пластика. Механічна міцність, світлостійкість і підвищена вологостійкість плит – саме те, що необхідно

Посилання на сайт

Caesarstone

Стільниця зі штучного каменю, створена з натуральної кварцової крихти є гарною та практичною. Вона є стійкою до пошкоджень і подряпин, жароміцною, не боїться забруднень та плям.

Посилання на сайт