(067) 86-79-709
(067) 51-66-523
(050) 15-16-221
UA RU

Про нас

Українська торгова марка DioLini працює над гармонією життя в приміщенні кухні, приділяючи особливу увагу естетиці, якості, практичності та зручності. Ми вірні якості товарів і послуг, якості відносин, якості комунікацій, якості нашої роботи. Мета – проектувати та виготовляти естетичні, ергономічні, надійні, довговічні, оригінальні, максимально зручні у використанні кухні з вірним співвідношенням ціни та якості для сімей будь-якої культури та смаку. Цілі – завоювати довіру клієнтів і стати невід’ємною частиною інтер’єру в їхній оселі. Завдання - представляти марку на міжнародному рівні та стати улюбленим брендом кухонь. Багатство DioLini – задоволені клієнти.

лого

Послуги

Команда професіоналів DioLini не обмежує мрію клієнта. У зручний для вас час фахівці зроблять заміри приміщення кухні та усіх необхідних складових, які мають важливе значення при проектуванні кухні. Дизайнери Діоліні, врахувавши ваші побажання, Ваші звички, Ваш стиль життя, Ваш склад сім’ї , максимально використавши простір, створять проект кухні саме для Вас. Узгодили проект, втілено усі ваші побажання, враховано кожну дрібничку – ми готові оформити замовлення і виготовити Вашу кухню.

IMG_3708

Доставка / Монтаж

Здійснюємо безкоштовну доставку придбаної продукції по м. Львів до під’їзду замовника. Монтаж кухні у вартість виробу не входить. Складання меблів Ви можете здійснити своїми силами, або, при бажанні, скористатися допомогою фахівців Діоліні, замовивши послуги монтажу та занесення меблів у квартиру за додаткову оплату.

хл

Команда DioLini

Дружні та оригінальні працівники DioLini допоможуть Вам зорієнтуватися в кухонній справі загалом. Дизайнери намалюють кухню Вашої мрії, а відділ виробництва проведе лінію від задуму до реальності, зробивши її. Головний дизайнер DioLini пройшов школу від виробництва до проектування та монтажу кухонь. Свою справу знає до дрібниць, а також дуже добре орієнтується в технічних моментах. Тому до проекту кухні підходить не лише з естетичної точки зору, а й з технічного боку зокрема. Кожна дрібничка майбутньої кухні, під пильним оком головного дизайнера, враховується працівниками на усьому етапі проекту. Компанія DioLini запрошує в свою дружню команду молодих, талановитих та працьовитих людей.

IMG_4125

Партнери

Співпрацюємо з відомими виробниками , адже їхні вироби вражають бездоганною роботою і відмінною якістю, що дозволяє нам не зраджувати та нехтувати якості кухні від торгової марки DioLini.

123456