(067) 86-79-709
(067) 51-66-523
(050) 15-16-221
UA RU
1f

Варильні поверхні

DIOLINI ПРОПОНУЄ підібрати і придбати офіційну вбудовану кухонну техніку від різних виробників, а також демонструє її в салоні.

WHIRLPOOL GOS 6413/WH

Поверхня з загартованого білого скла, розміром 590х510 мм, оснащена автоматичним електрозапалюванням та газ-контролем усіх конфорок. Усі решітки є чавунними.

Користь

Висока інтенсивність термообробки їжі допомагає зберегти всі корисні речовини і натуральний смак продуктів.

Посилання на сайт

INTERLINE TR 6410 BK

Поверхня виготовлена ​​з металу покритого емаллю, розміром 500х580 мм, оснащена автоматичним електрозапалюванням та газ-контролем усіх конфорок та має механічну систему управління.

Надійність

Виконана у вишуканому чорному кольорі в стилі Рустик, має стійкі решітки, які дозволяють спокійно пересувати посуд

Посилання на сайт

WHIRPOOL GOA 7523/NB

Поверхня з загартованого скла, розміром 590х510 мм, оснащена автоматичним електрозапалюванням та газ-контролем усіх конфорок. П'ять конфорок на скляній поверхні з чавунними гратами дозволять Вам одночасно готувати кілька страв.

Привабливо

Оригінальний сучасний дизайн, незвичайна форма чавунних решіток дозволять моделі доповнити і прикрасити будь-який інтер'єр.

Посилання на сайт

SIEMENS EC 645HB90R

Поверхня з нержавіючої сталі, розміром 582х520 мм, оснащена автоматичним електрозапалюванням та газ-контролем усіх конфорок, має термоелектричний захист від витікання газу та суцільні чавунні решітки

Турботливість

Універсальний та практичний дизайн приладу, а конфорка WOK потужністю 3,3 кВт ідеально підходить для приготування різних страв у великих кількостях

Посилання на сайт

BOSCH PPP 616B11E

Поверхня з загартованого скла чорного кольору, розміром 590х520 мм, оснащена системою автоматичного електрозапалювання, а також має термоелектричний захист від витікання газу.

Вигідно

Якщо стільниця виготовлена з натурального або штучного каменю, то можна поверхню вбудувати врівень. Якщо традиційне вбудовування, то краї приладу трохи виступатимуть над стільницею.

Посилання на сайт

Candy CPGC 640SQPAV

Виконана в стилі Рустик. Відмінно доповнить інтер'єр Вашої кухні. Поверхня метал в кольорі беж, розміром 590х510 мм, оснащена системою автоматичного електрозапалювання.

Зручність

У цій моделі передбачили стійкі решітки, які дозволяють спокійно пересувати посуд по поверхні не підіймаючи її.

Посилання на сайт

Hotpoint-Ariston TQ 640 S (GR) GH/HA

Незалежна газова варильна поверхня із загартованого чорного скла має газ-контроль усіх конфорок та автоматичне електрозапалювання, розміром 600х510 мм

Надійно

Газова поверхня виконана в привабливому дизайні, отже стане невід'ємною частиною інтер'єру Вашої кухні. На поверхні розташовані чотири газові конфорки, оснащені чавунними гратами.

Посилання на сайт