(067) 86-79-709
(067) 51-66-523
(050) 15-16-221
UA RU
+7

Новий тип фасадів Soft-touch

Що таке фарбовані фасади Soft-touch (софт-тач)?
Soft-touch (c англ. Soft touch – м’який на дотик) – це спеціальне «м’яке» покриття, яке на дотик нагадує гуму. Це відкриття зовсім не сьогоднішнього дня. Його було винайдено в 1992 році. Спочатку застосовувалося переважно в радіоелектронних виробах і наносилося на кнопки електронних калькуляторів, пультів дистанційного керування телевізорів і відеомагнітофонів. Він став незамінним для виробів, які постійно контактують з пальцями рук – мобільні телефони, комп’ютерні миші, клавіатури і геймпади, флеш-карти, футляри для окулярів і косметики, побутові прилади, ручний інструмент, зубні щітки, бритвені верстати, ліхтарі, біноклі, запальнички,ручки, дитячі іграшки і т. д. А сьогодні ще й на кухонних фасадах застосовуюється.
Адже, він стійкий до подряпин, має підвищену зносостійкість, приємний на дотик, не ковзає в руці, легкий в догляді, не залишаються відбитки пальців, а також добре поглинає звук і світло, є антикорозійним захистом. А висока матовість такого покриття виключає блікування і створює особливий приємний ефект теплоти та м`якості.
Спробуйте його на дотик і ви.

Відкриття салону в ТЦ “Три Слони”

Уже зовсім скоро відбудеться відкриття ще одного салону кухонь DioLini у  ТЦ “Три Слони”. На Вас очікують нові моделі кухонь, які поєднують в собі шарм та витонченість, класику та сучасність, стиль та модні тенденції. Представлений асортимент вартий уваги усіх, хто має вишуканий смак! До зустрічі.

Детальніше
3

Новий тип фасадів Soft-touch

Що таке Soft-touch (софт-тач)? Як виглядають фасади такого типу?

Детальніше
+7

Експеримент

Компанія DioLini дає шанс проявити себе не лише дорослим, а й дітям також.

Детальніше
WP_20160625_12_17_22_Pro

Обираємо усією сім’єю

Чому діти не плачуть та не влаштовують істерик в салоні DioLini?

Детальніше
WP_20160705_11_28_26_Pro

Ласкаво просимо

Допрем’єрний показ DioLini у місті Львові…

Детальніше
IMG_3760