Як зробити кухню так, аби “все працювало і нічого не відвалювалося”?

Як зробити кухню так, аби “все працювало і нічого не відвалювалося”?

Як би далеко не зайшли мрії про декорування інтер’єру вашої кухні, рано чи пізно прийде час втілювати їх у життя. І буде набагато краще, якщо між цими двома етапами — захмарних мрій та реальних ремонтних робіт — втиснеться етап проектування. Крім того, не забудьте про те, що проект — це не просто малюнок дизайнера від руки, що сповна відображає все те, що ви собі нафантазували. Це перш за все аналіз того, що, де і як можна і не можна робити у вашому домі; потім — розрахунок, і насамкінець — чітке креслення в спеціальній програмі.

Найпоширеніша проблема сучасності полягає в тому, що люди стають рабами ефектного дизайну, забуваючи про найнеобхідніше — зручність та комфорт. А між гарним дизайном та функціональним рішенням нерідко виявляється велика відстань.


Тому, якщо у вашому житті настав той момент, коли ви вирішили робити кухню на замовлення, звертайтеся до нас ще на тому етапі, коли ремонт не розпочато, коли ще не встановлені нові розетки, і стіни не поштукатурені. Справа в тому, що кожен новий шар покриття стін змінює площу приміщення. Зазвичай електрика — це перше, що робиться в приміщенні, в якому ведеться ремонт. І якщо ви не знаєте, для чого і де вам знадобляться розетки, не варто поспішати із їх встановленням, адже потім доведеться переробляти або складно підганяти планування кухні під вже зроблену електрику.

Досить часто сучасні майстри та дизайнери працюють за радянськими стандартами, згідно яких стільниці мають 86 см висоти. Італійці, які диктують моду та правила оформлення кухонь всьому світові, пропонують робити робочі поверхні заввишки 91 см. Це стандарт при якому, згідно їхніх досліджень, користуватись стільницею буде зручно людям з різним ростом.

Ще один аргумент, який ми наводимо нашим клієнтам, коли вони приходять до нас із майже завершеним ремонтом, малюнком дизайнера, це витяжки. На жаль, приблизно 90% кухонь в Україні мають непродумано “приліплені” витяжки. І більшість господарів ними не користуються, перш за все, через шум. Якщо вентиляційний отвір знаходить з одного боку стіни, а витяжка з іншої, звісно, доводиться тягнути гофровану трубу. І чим довша труба, тим гучнішим і нестерпнішим буде шум роботи витяжки.

Компанія Diolini пропонує вам розробити планування із врахуванням найдрібніших нюансів. Наші спеціалісти розроблять проекти з урахуванням всіх особливостей вашої кухні, надають рекомендації щодо встановлення розеток та відведення водостоків. Крім того, на початковому етапі ми розробляємо три плани облаштування приміщення: перший — за вашим бажанням, і два наших альтернативних варіанти. Ми зробимо вашу кухню максимально зручною та функціональною для вас, а також розробимо неповторний дизайн, що відповідатиме вашим потребам.

Для отримання консультації залишіть свої контактні дані

О н л а й н Д е м о н с т р а ц і я